This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Inktstel met zilver
Starting price 120 EUR

Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...

Porseleinen klok
Result: 150 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen pendule met kasteel floraal en gouddecor, geen slinger, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond:G

4 Zilveren beursjes
Result: 110 EUR

Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...

Gouden ring met briljant pavé
Starting price 275 EUR

Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62

Krist. schotel, zilv. beugel
Starting price 110 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....

2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Haardstel
Result: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

Eiken tafelpendule
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G

2 Gouden broches met granaat
Result: 120 EUR

Twee gouden broches met granaat, 585/000. Een broche met 2 ovaal gefacetteerde granaten en versierd met getorste randen. en een golvende broche met cantilles en een kleine granaat. Grootte 43-48 mm. ...

Broche goud en granaat
Starting price 125 EUR

Gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand met opgelegde draad versiering. In het midden voorzien van een gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x31 mm. ca 10,2 gr.

4 Meissen borden
Result: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Beurs, zilveren beugel
Starting price 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...

3 Zilveren herenringen
Result: 50 EUR

Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw

Empire zilveren pijpencomfoor
Starting price 180 EUR

Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...

Wekkertje
Starting price 25 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R

Porseleinen man in stoel
Result: 110 EUR

Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Starting price 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Groot wit porseleinen figuur
Starting price 100 EUR

Antiek wit porseleinen figuur omstreeks 1900, Duitsland, moeder met kind. in goede staat 28cm.

Parelcollier
Starting price 25 EUR

Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw

2 Zilveren zakhorloges
Starting price 60 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.

Mahoniehouten kabinet
Starting price 1.900 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

18e eeuwse kussenkast
Result: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant
Result: 75 EUR

Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.