Twee zeldzaam grote antieke hangpetroleumlampen Historisme, omstreeks 1880 met rozetten, kariatyden, beide met 3 petroleumlampen, 1 arm gebroken verder mineure beschadigingen, waarschijnlijk uit stati...
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Twaalf vooroorlogse glazen, 6 theeglazen met emaille decor, 6 likeurglazen met guirlandes. 8-10cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Oud antiek tegeltableau, 6 pas, met reiger, handbeschilderd, monogram R.D 46x30cm. Cond:G
Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Goud Imari porseleinen bord, 2e helft 20e eeuw. 34,5cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Vier delen oud Delfts keramiek, tablet, kruik, karaf, vaas 20-30cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen figuur(bisquit) met gouddecor, hand en kraag beschadigd. 27cm. Cond:R
Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G
Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G