Vijf antieke keramieken borden met Chinees decor, omstreeks 1900, mogelijk Petrus Regout, in goede staat 20øcm.
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Twee oude Chinese Familie Roze porseleinen vazen, 2e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G
Zilveren oorringen, 925/000, met ronde buis, ø 6 mm, voorzien van scharnier. ø oorring 32 mm. ca 10,6 gr. In goede staat
Twee paar zilveren oorhangers bezet met zirconia's. Lengte 16 mm. ca 4,3 gr.
Brede zilveren ring, 925/000, gematteerd met in het midden een gouden rond bezet met een zirconia. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 6,3 gr.Als nieuw
Zilveren 835/000 klontentang met fraaie bloemstelen en klauwpoten Mt.: J.A. Dal en C. Schoorl, Amsterdam jl.:V:1930, ca 29gr. 12cm.
Zilveren briefopener, 925/000, Noors. Zilveren briefopener met als handgreep een uitgewerkt figuratief paard. MT.: Firm David Anderson, Oslo. ca 33 gr. Lengte 22 cm. In goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kop, 21x17 mm, bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn, ca 4,85 crt. In de geschulpte buitenrand, witgekleurd, zijn 4 k...
Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Lot sieraden bestaande uit een zilveren zakhorloge met rosé rand, en 2 double hangers, een met blauwe steen en een met rood/bruine steen.
Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Antieke rijk bewerkte verzilverde spiegel en borstel, omstreeks 1900 met figurenvoorstelling. 25-30cm. Cond:G
Doos diverse tropische schelpen, 20e eeuw 12x21x29cm. Cond;G
Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G
Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G
Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G
Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Drie munten van 1 Gulden Nederland; 1x1892 en 2x 1897. Diverse kwaliteiten
Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...
Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...
Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Twee snoeren met o.a. houten en carneoolkralen. Een collier met carneoolkralen gefacetteerd, 12-17 mm, lengte 46 cm en een collier met blanke en zwarte houten kralen met double bolletjes, lengte 42 cm...
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G
Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G
Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.
Lot van 14 oude Hollandse munten, waaronder misslag Wilhelmina. 1,4-3,5øcm. Cond;R/G
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Twee oude Duitse bierpullen met tinnen deksels, 2e helft 20e eeuw 17-18cm. Cond;G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Drie edelstenencolliers, bergkristal, lapis lazuli en peridoot bij elkaar gehouden met een ovale clipring goudkleurig. Lengte 45 cm dikte per snoer ca 3-6 mm
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.
Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.
Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G
Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G
Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G
Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G
Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G