Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 36cm.
Zuid Duitse houtgesneden Maria beeld, 20e eeuw etiket Bergmann Oberammergauer Scnitzerei, in goede staat 63cm. Cond;G
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen buste, Jugendstil, door: Loewenicht, getiteld Asta, omstreeks 1900, 12,5cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G
Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G
Oude bronzen buste, Italiaanse vrouw met haardracht Korfu, omstreeks 1930, op marmeren basement, monogram M.S of S.M en Korfu 24cm. Cond;G
Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Art deco stijl bronzen figuur op houten basement, 21e eeuw, gesigneerd Altdorp, maanvissen, 37cm. Cond;G
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Grote Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 45cm. Cond;G
Bronzen zittende Chinese boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 38cm. Cond;G
Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 30cm. Cond;G
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G
Antieke Oosterse figuur omstreeks 1900, compositiemetaal, in goede staat 35cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Grote antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gedetailleerd uitgevoerd met draken in gewaad verwerkt, in goede staat 31,5cm.
Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G
Antieke bronzen Chinese boedha op lotusbloem met restvergulding, in goede staat 16,5cm.
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G
Antieke Franse compositiemetalen figuur omstreeks 1900 pervencle(vrouw mist iets in hand) verder in goede staat. 43cm Cond:R/G
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...