This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Plateel, 6 delen.
Result: 100 EUR

Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .

Aziatische schaal (bewerkt)
Result: 100 EUR

Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.

Vitrine kastje met glas
Result: 200 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.

Oosters verguld snijwerk
Result: 50 EUR

Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.

Borden met schepen (2x)
Starting price 50 EUR

Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.

Kistje met 12 flessen wijn
Result: 150 EUR

Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.

Engelse kist
Result: 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.

Plaquette (2x)
Starting price 500 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.

Werner Laves
Starting price 120 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.

Hollandse mahonie penantkast
Starting price 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.

Penantkast
Starting price 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Starting price 80 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.

Imari kraagvaas op voetje
Starting price 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Starting price 150 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.

Chrome designlamp
Starting price 80 EUR

Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.

J.W. Rosier, portret heer.
Result: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

3 18e eeuwse werken
Starting price 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

Imari bord
Starting price 100 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

7 Delen tin
Result: 15 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Schilderij op koper
Starting price 150 EUR

Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G

Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Starting price 90 EUR

Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.

2-Deurs kersen kast
Starting price 200 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.

Tafel, 2 stoelen en bank
Result: 550 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.

Frans nachtkastje
Result: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.