This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Starting price 720 EUR

Antieke bijbel met zilver. Bijbel met bruin lederen omslag, uitgave 1839,voorzien van gekleurde platen en enig antiek knipwerk. Verder is de bijbel versierd met prachtige zilveren rand met 2 zilveren ...

Zilveren kannetje
Starting price 100 EUR

Klein antiek schenkkannetje, zilver met bolle buik, schenktuit en een greep. Geplaatst op een ronde rand. Het deksel is bekroond met een eikel. Enkele deukjes en voorzien van reparatie.Afm. 7x9x11 cm...

Groot Perzisch tapijt
Result: 75 EUR

Groot oud Perzisch kleed briek-rood met florade decors. Afm. 310x226 cm. In goede staat.

Twee Gouden ringen
Result: 120 EUR

Twee gouden ringen: 1x Gouden ring, 585/000, met citrien. Ring met ruitvormige gefacetteerde citrien met gouden gladde rand. ø 55 breedte 24 mm. en 1x Gouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring me...

Parelarmband met gouden sluiting met granaat
Starting price 240 EUR

Armband van parels met gouden sluiting, 585/000, met granaat. Armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 7mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met bloemversiering met filigrain, bezet met een gefac...

Witgouden ring met parel en diamanten
Result: 130 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met parel en diamanten. Ring met in het midden een cultive parel, ø 8 mm. Met aan beide kanten 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 0,20 crt SI/W. ø 56. Totaal c...

Chinese bronzen wierrookbrander
Result: 50 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.

Van de Heide
Result: 80 EUR

W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1900
Result: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.

Witgouden armband met briljant
Result: 50 EUR

Fijne armband witgoud, 585/000, met briljant. Fijne schakelarmband, gourmetschakel, met in het midden een rond kastje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ...

Mahonie geweren kist
Result: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Tassa op zilv. voet
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen tassa ø 12cm. met omgeslagen rand, met kleine schade, voorzien van fraai slijpwerk deels geëtst op 835/000 zilveren voet, ø 7cm.,. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1880.

Theebus, zilver
Result: 240 EUR

835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...

Schommelstoel
Starting price 60 EUR

Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.

Hollands dorpsgezicht
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

2 Stoelen
Starting price 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Naaitafel omstreeks 1900
Starting price 75 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Tinnen dienblad
Result: 45 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.

Zwaard van Napoleon
Starting price 100 EUR

Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.

J.G.P. Somer 1818
Starting price 40 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

K. Kotter
Starting price 80 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.

Zilveren ring met barnsteen
Result: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.

Gouden briljant armband
Result: 1.500 EUR

Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...

Borden, Jugendstil (6x)
Starting price 100 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.