Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Gave emaille wijzerplaat en heilige voorstelling feuille. (bel is weg) Afm. 40x26x18 cm. Verder in goede staat.
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Friese wortelnoten staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 101 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten schippertjesklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zwart gebeitste regulateur klok (kroon gelijmd). Ca. 1890. Afm. 96 cm. Cond.: redelijk.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Ca. 1890. Afm. 95 cm. In goede staat.
Twee messing wandklokken (mechanisch). Tweede helft 20e eeuw. In barokstijl. (geen gewichten erbij) Afm. 30-49 cm.
Antieke Franse eikenhouten wandklok met messing beslag, ca. 1880. (stil uurwerk) Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude Josephien zuilen pendule met bronzen versieringen. Mechanisch/acht-daags. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule, ca. 1920. Kieninger Obergefell met sleutel (verguld) (functies niet getest). Afm. 40 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse eikenhouten Junghans wandklok met drie gongstaven. Afm. 55 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met schotelvormige wijzerplaat en 'holzgespindelte'uurwerk. Afm. 35x25x15 cm. In goede staat.
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuw. Franse zuilenpendule, portaalklok. Ca. 1870, met intarsia, wijnranken en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok, 20e eeuw. Tho Moore Ipswich. Afm. 38 cm. Cond. G
Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.
Messing tafelklok met cloissonè (emaille), tweede helft 20e eeuw. (mechanisch met centrale secondenwijzer) Afm. 31 cm. In goede staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok. 19e eeuw. Ca. 1870, met intarsia, ranken, zijkanten overgeschilderd. Verder in goede staat. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. Cond.: R.
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met mechaniek, ca. 1800. Adams offer. Engel beweegt, zwaard beweegt, kop ram beweegt, met wekkermechanisme. Afm. 143 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok met spillegang en snek (gegraveerd uurwerk). Klokkenmaker John Taylor London. Uurwerk met datumaanduiding en Silent en Strike functie. Slagwerk op grot...
Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...
Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...
Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Oude Hollandse friese stoelklok, 1e helft 20e eeuw met wekker en mooie originele beschildering. 73cm. Cond:G
Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist, voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met...
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gongspiralen, 2e helft 20e eeuw 201cm. Cond:G
Antieke Franse miniatuur klokkenstel van messing, Louis Seize stijl omstreeks 1870, stil 8 daags uurwerk met veerslinger, in zeer goede staat 17,5x26cm. Cond;G
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afm. 151 cm. In goede originele staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Gründerzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afm. 22 cm. Cond.: R/G.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Leuke mahoniehouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afm. 11 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afm. 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.