Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afm. 84x75 cm. Cond.: G.
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Broeyer (1855), Preyer?. Voorstelling: Bergachtig landschap met rivier. Olieverf op paneel. Afm. 27.5x33 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Theo Wolvecamp (nagesigneerd). Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstracte compositie. Krijttekening op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Anatol Cernajaev, Russische school. Russisch gezin in buitenlucht. Olieverf op linnen. Afm. 50x80 cm. Cond.: G.
Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afm. 18.5 x 26 cm. Cond.: G.
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afm. 36x50 cm. In goede staat.
Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.
Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Morizot, 19e eeuw. Franse school. Voorstelling: Frans landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 55x65 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) Balinese vissersboten op strand. Olieverf op paneel. 77x96 cm. Cond.: G.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. Voorstelling: Vrouwenportret. Olieverf op paneel. Afm. 43x50 cm. Cond.: G.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Pit van Loo. Zelfportret 1905-1993. Olieverf op paneel. Afm. 50x40 cm. Cond. G.
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afm. 75x51 cm. Cond.: G.
Dirk Jan Ribbeling, 1932 Rosmalen. Surrealistische figuren compositie. Zwarte inkt op papier. Afm. 50x63 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.
Twee maal etsen van Hermanus Berserik. 1921-2002. Eén maal Café 1965-1966. Eén maal zelfportret 1966. Ets op papier. Afm. 29x20cm en 41x29 cm. Cond.: G.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Eigendruk Anton Pieck 1895-1987. Handingekleurd door A. Pieck. 4 kippetjes op stok, Lithografie op papier. Afm. 5.5x 17.5 cm. Cond. G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
A.M. Geijp, 1855-1926. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afm. 58x43 cm. Cond. G.
Ongesigneerd schilderij. 17e-18e Eeuw. Voorstelling: Interieur, man met tinnen klepkan bij wijnvat. Olieverf op paneel. Afm. 23x18.5 cm. Cond.: R/G.
Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Vismarkt in stad. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: G.
N. de Bruyker, Belgische school, ca. 1900. Riviergezicht bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afm. 65x40 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Jan Mankes, 1889-1920. Voorstelling: Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afm. 20x14 cm. Cond.: G.
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
P.F van Os 1808-1892, Stalinterieur met paard, ezel en bok. Olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Russische school, Verso gesigneerd. Dame met tablet in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 51x60 cm. Cond.: G.
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Carl Olof Petersen, 1880-1939. Ca. 1910. Stoomboot in fjord. Olieverf op linnen. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Schilderij van A. Martens (1888-1936). Olieverf op linnen. Man in roeiboot. Afm. 30x40 cm. In goede staat.
Groot jachtstilleven 17e-18e eeuw. Met vos, wilde kat en duif. (restauraties) (oude bedoeking). Olieverf op linnen. Afm. 102x71 cm. Cond.: R.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. Cond:G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.
Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.
J.H. Lamy, 19e eeuw. Damesportret in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afm. 64x52 cm. Cond.: G.
Cor Noltee, 1903-1967. Voorstelling: Bouwput in stad. Olieverf op paneel. Afm. 41x25 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.
Jörg Remé 1968. 1941- . Voorstelling: Surrealische vrouwenfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 85x65 cm. Cond.: G.
R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Pierre Cornu, 1895-1996. Voorstelling: Meisje met kat. Olieverf op linnen. 38x54 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 55x39. Goede staat.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. Voorstelling: Surrealistisch landschap Onuma. Olieverf op linnen. Afm. 116x90 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. Voorstelling: Zes abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afm. ca. 16-25 cm. Cond.: G.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. Voorstelling: Paardenspan met hooiwagen en boeren. Olieverf op linnen. Afm. 60x100 cm. Cond.: G.
Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. Voorstelling: Stilleven met gemberpot en tinnen bord. Olieverf op linnen. Afm. 53x42 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy, 1877-1972. Voorstelling: Winters riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afm. 55x36 cm. Cond.: G.
Uniek pendant Cornelis le Mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. Voorstelling: Gevangenen in ketenen. Afm. 113x96 cm. Olieverf op linnen. Cond.: G.
Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. Boerderij aan beek. Afm. 50x36 cm. In goede staat.
Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. Cond.: G.
Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afm. 120x 90 cm. ...
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. (Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, ter inzage). Olieverf op li...
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.