Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale decors, in aardetinten. Afmeting: 124 x 196 cm. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen Afmeting 53x37x 47(72cm). In goede staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.
Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.