Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. In redelijk/goede staat
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat