Groot lot zilveren bestek bestaand uit 9 vroege tafellepels met een enkel lofje, MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.: X: 1806 en 9 vroege bijpassende tafelvorken met een enkel lofje, MT.: R.Helweg, Ams...
Fraai klein geelgouden broche, 585/000, met agaat-camee. Ovale broche met parel- en getorste rand met in een klauwtjes chaton een fraai uitgewerkte camee. 21x17 mm. ca 4,9 gram. In goede staat
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok notenhouten geïntarseerde 'Uhrenkopf' klok met kwartier-slag uurwerk, drie gewichten (weekloper), emaille schotel wijzerplaat (beschadigd). Gesigneerd 'Johan Abraham 1791 Soling...
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met hanger, 750/000. Gouden Singapore collier, 3 mm, met groot geelgouden kruis met boomstammotief. 68x38mm, Lengte 60 cm. ca14,2 gram
Zeer grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten gesigneerde Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft volle zuilen, groot uurwerk met kwartieslag en repetitie. 'P.F. Wanitzer in Frankfurt'm. Pendule ...
Vuurvergulde antieke Franse empire, Seize pendule. Circa 1800. Ridder met lyra 'Amour et Gloré'. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Zeer goede vergulding. Afmeting: ...
Charmante 18e eeuwse twee-delige kastanjehouten Franse buffet/servies-kast. Twee deuren en bovendeel met servies regalen. Mooie patina. Afmeting: 215 x 111 x 60 cm. In goede staat.
17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Armband, 416/000, met blauw saffier. Schakelarmband bezet met 11 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 7,33 crt. Voorzien van kleine karabijnsluiting. Lengte 17,5 cm. breedte 4,5 mm. ca 7,5 g...
Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...
Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat
Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met krul. Dit geplaatst op e...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, Paul Ditisheim, met gouden deksel en stofdeksel. Op de achterzijde van het horloge is een roodgouden monogram bevestigd. ø 50 mm. In zeer goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Prachtige Hollandse Renaissance stijl Barok kussenkast. Circa 1800. Kast is gemaakt van palissanderhout en eikenhout en heeft rondom robbelijst werk, twee lades en kast is geheel uitneembaar. Afmetin...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met slagwerk, ø 50 mm, met witte emaille wijzerplaat en zwarte wijzers. Voorzien van geelgouden horlogeketting met hondekop, 585/000. Functies niet getest.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Barok Stutzuhr tafelklok met spillegang, gegraveerd uurwerk, wekkerfunctie en Repetit - Non repetit en Sonat - Silent functie. Klok heeft verder kwartierslag op dubbele bel. Wijzer...
Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barokkast met robbe-lijsten. Anno 1779. Oudere restauratie. Ooit vaste kast geweest, maar professioneel uitneembaar gemaakt, circa 1920. Rugwand van kast is vervangen. Kast ...
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.
Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...
Mooi zilveren oorijzer, 833/000, met grote geelgouden 585/000, krullen. Zwaar uitgevoerd oorijzer met grote gouden krullen. MT.: A.O.Drost, Staphorst, jl: gekroonde N: 1948, ca 22x22cm. ca 227 gram. I...
Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...
Geelgouden slavenband, 585/000, met parels. Bijzondere brede armband gevlochten met 4 rijen met zoetwaterparels. ø 65 mm, Breedte 20 mm. ca 32,8 gram.
Geelgouden collier, 585/000, met granaten en fraai uitgewerkte streeksluiting. Collier met 2 rijen met kleine ovale geelgouden schakel, 6,5x9mm, versierd met een bewerkte rand bezet met een ovaal gefa...