Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vier delig plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bolvazen met blauw florale decor en Familie Verte figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
Joern 1977. Expressionistisch landschap. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Dirk van Haaren. 1878 - 1953. Zeilboten met figuren in Stadskanaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse keramieken vaas, gemoderniseerd tot tafellamp met chroom. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren lepels, 830/000, met een puntbak en gecontourneerde steel. Lengte 9 cm. Totaal ca 105 gram. In goede staat
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Wim Riem. 1922 - 2011 Ootmarsum. Twents landschap met koeien en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffonier met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.