This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Onduid. gesign., Branding bij avondlicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, Moeder met kind
Starting price 60 EUR

Piet Wiegman. 1930 - 2008. Moeder met kind. Linoleumsnede op papier. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.

Zilveren fazant, strooier
Result: 300 EUR

Zilveren fazant, 835/000, als strooier. Fraaie uitgewerkte fazant geplaatst op een ovale bewerkte voet. Met losse kop als strooier. MT.:Zaanlandse Zilversmederij, Zaandan/Amsterdam jl.: X:1957. 22x4x8...

Zilveren fazant
Result: 650 EUR

Grote zilveren fazant, 835/000, met wat uitstaande veren 26x11x13cm. totaal ca 395 gram. In goede staat

6x Duitse bierpullen
Result: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

4x Duitse bierpullen
Starting price 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

4x Duitse bierpullen
Starting price 100 EUR

Vier oude Duitse bierpullen. 20e Eeuw. Glas en porselein met tinnen deksels. Afmeting: 20 - 28,5 cm. In goede staat.

Spaanse secretaire, Vurenhout
Starting price 200 EUR

Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Vergulde houten kruk
Starting price 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Kistje met 2 weegschaaltjes
Result: 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kist met daarin twee messing weegschalen. Eén messing, circa 1800. Eén messing met hoornen schalen, circa 1900. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Biedermeier haardscherm, 1850
Result: 80 EUR

Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.

Schrijfset met porselein
Result: 40 EUR

19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 90 EUR

Zilveren schaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd biedermeier patroon. MT.: Fa Moerkerk & Co, Haarlem, jl.:Y: 1933 25x19x5cm. ca 255 gram. Breuk in de rand, verder in goede staat

Kristallen schaal met zilver
Starting price 50 EUR

Tafelstuk met kristal op een zilveren voet, 835/000. Kristallen schaal met geschulpte rand en versierd met een amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met graveerwerk en een parelrand. ø2...

C. Cornelisz, Oesters
Starting price 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren broche en oorhangers met kleursteen
Result: 50 EUR

Zilv eren broche en oorhangers, antieke stijl, met kleurstenen. Broche in de vorm van een veer met kleurstenen, een enkele ontbreekt, 9 cm en oorhangers met rode en witte stenen, 7 cm. Beiden versier...

Zilveren armband
Starting price 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit gekrulde schakels met filigrain. breedte 19 mm. lengte 19 cm. ca 13,9 gram.

Collier met jade
Result: 80 EUR

Collier van jadekralen, verlopend 6,5-14 mm. lengte 45 cm. ca 40 gram. In goede staat

Gouden hanger met edelstenen, Keizerin Eugenie
Starting price 1.950 EUR

Bijzonder kristallen medaillon met geelgouden getorste scharnierende rand en ogen, 750/000,en voorzien van een ingelegde vlinder uit goud, diamanten, parel, robijnen en peridot. "Abeille de France"af...

Platinaring met diamant
Starting price 900 EUR

Fraaie platina ring, 950/000, met 3 diamanten. Solitairring met in het midden een briljant geslepen diamant in een vierpoot chaton, ø 5,5mm, met daarnaast 2 briljant geslepen diamanten lager gezet. To...

Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated
Starting price 600 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...

Zilveren theeservies, 3 delig
Starting price 600 EUR

Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...

Zilveren tafelstuk, Fazant
Result: 550 EUR

Zilveren tafelstuk, Fazant, 835/000, met opstaande vleugels. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam jl.:O: 1949 Grootte 23x11x13cm. ca 297 gram. In goede staat

2 Zilveren fazanten
Starting price 400 EUR

Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat

Zilveren bouilloir
Result: 675 EUR

Zilveren bouilloire, ketel op standaard, 835/000, versierd met parelrand en gezaagd motief. De standaard, geplaatst op 4 bolpoten, is versierd met een bloemenelement, voorzien van brander. MT.: J.M....

Lot zilver
Starting price 30 EUR

Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.

Zuid-Duitse klederdracht sieraden
Result: 40 EUR

Lot met 7 Zuid-Duitse knopen, BWG zilver, met filigrain. totaal ca 25 gram. ø 20 mm.

Zilveren fruitschaal
Starting price 850 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, 800/000, opengewerkt met geschulpte rand en versierd met cartouchen en floraal decor. Geplaatst op een ronde voet met palmetten en bladeren. Voorzien van losse geelmeta...

Gouden hanger met diamant
Result: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-

Militaire rekenschijf
Result: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

3x Nepalese Ghurka dolken
Result: 50 EUR

Drie Nepalese Ghurka dolken met lederen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 58 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Starting price 125 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer, voorlader. Pompstokhouder mist. Veel patina + gebruikssporen. Afmeting: 102 cm. In redelijk/goede staat.

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Result: 75 EUR

Fraai antiek enkelloops penvuur jachtgeweer met noten kolf. Voorlader. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

Frans percussie jachtgeweer
Starting price 175 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.

Antiek trommelrevolver
Starting price 125 EUR

Antieke trommelrevolver met penvuur. Gemerkt E.L.G. Mechanisme onklaar. Afmeting: 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kruithoorn
Result: 160 EUR

Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Degen, 19e eeuw
Result: 75 EUR

Grote 19e eeuwse degen met houten heft, Nr. 34. Met originele patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Result: 60 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: opmars naar de galg. handboek voor de politie, het einde, een wereld in oorlog, een map met gedetailleerde informatie...

Hembrug sabel, 1900
Result: 140 EUR

Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, versierde loop
Result: 200 EUR

Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.

Dolk + degen in foedraal
Starting price 110 EUR

Twee decoratieve blank vergulde sierwapens. Eén sabel. Eén dolk. In schede. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 - 91 cm. In goede staat.

Munitiekar
Starting price 150 EUR

Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ooki vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in red...

10 Boeken militaria
Starting price 50 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Hollandse degen
Result: 180 EUR

Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.

Duits 18e eeuws jachtgeweer
Starting price 750 EUR

18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen
Result: 600 EUR

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.

Wapenrek + 2 wapens
Result: 500 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...

Duitse kruisboog, 18e eeuw
Starting price 800 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.