Hollandse Copier Leerdam paars-glazen violenvaasje. Middelmaat. Vroegste ontwerp. 20-er Jaren. Afmeting: 9,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Acht maal diverse kunstglazen vazen, in diverse kleuren/bewerkingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Drie oude glazen vazen. Eén maal Floris Meydam, goed. Eén maal A.D. Copier, zeskantig, chip. Eén maal kandelaar van Siem van der Marel, chip. Afmeting: 6 -13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Handbeschilderde moderne glazen vaas. Naar Modigliani. Nr.: 23/25. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Drie persglazen Art Deco dekselschalen, divers. Circa 1930 - 1940. Eén chip binnenrand. Afmeting: ø 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier antieke bewerkte glazen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen asbak in originele doos. Afmeting: 5 x 9,7 ø cm. In goede staat.
Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.