Geelgouden zakhorloge, 750/000, A.W.W. Co, Waltman Mass. Met guilloche achterzijde met schild. ø 5cm. Voorzien van gouden stofdeksel. Kroon wat afgesleten. In goede staat
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize mahoniehouten bakbarometer met alziend oog en achter-glas-schildering. Circa 1800. Tinnen plaat. Engelse en Rhijnl. Duimen. Door A. Peia - Amsterdam. Afmeting: 140 cm. In...
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten panelenkast met origineel slot en patina. Afmeting: 174 x 156 x 65 cm. In goede staat.
Groot antiek notenhouten schrijfbureau met pronkstoel. Historisme, met ranken, fenixen, klauwpoten. Twee deuren, één lade. Circa 1890. Afmeting: 79 x 168 x 84 cm en 117 x 86 x 67 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse beschilderde kist. Circa 1800. Zuid-Tirol, vermoedelijk Gadertal. Afmeting: 73 x 66 x 146 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met gegraveerde guirlandes en bladrand op de ovale voet. Gekrulde grepen met ribdecor en een bol. MT.: W.Schutter, Groningen jl.:F:1840 22x14x13cm. Voorzie...
Geelgouden horloge, 585/000, met een rechthoekige kast met schakelband met gekrulde bewerking, verlopend in breedte. Viking, mechanisch. 17 cm. breedte 10-20mm. ca 34 gram. In goede staat
J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.
D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met één lade en twee deuren één kant met lades achter de deur. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 160 x 70 x...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame geelgouden kuitgespen, 917/000, opengewerkt versierd met schelpmotieven. MT.: R.A.Verlegh, Breda, 1814-1850. Grootte 19x17mm. Totaal ca 4,8 gram. In zeer goede staat.
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Utrechtse eikenhouten Neo Renaissance boekenkast met toogpanelen en leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 160 x 127 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast met veel snijwerk en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 140 x 69 x 230 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bodemmerk. Met donkerblauwe florale decors. Eén kopje chip. Afmeting: 7,8 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden strikhanger/broche 585/000, met harthanger. Broche in de vorm van een strik bezet met een carree geslepen groene steen. Daaronder voorzien van een hartvormige cliphanger, welke g...
Geelgouden slavenband, 585/000, voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd. Om de smaragd zit een rand met diamanten met een oudslijpsel. Breedte 13 mm. De armband ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden, de middelste band is bezet met een briljant geslepen diamant wat hoger op de ring geplaatst met aan weerskanten 3 diamanten verlopend in gro...
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Witgouden ring met een soort rozet, in het midden, bezet met een rond gefacetteerde smaragd, ø 4 mm, met daaromheen 10 briljant geslepen diamanten, tot...
R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.
Drie prachtige Oosterse houtgestoken Indische olifanten-tafels met ivoren tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 70 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.
Bronzen figuur. Circa 1880. Heer in 18e eeuwse klederdracht met zwaard. Mooie patina. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese beker gemaakt van hoorn. Afmeting: 5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken ridderstoel met Renaissance petit point stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Kapitale Japanse Satsuma vaas met figuren en goud decor. Twee-delig, met console. Eind 19e eeuw. Console onderrand gelijmd. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 90 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...
Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...
Geelgouden gevlochten armband, 585/000, versierd met opgelegde ruiten en ballen. Breedte 12,5 mm. Lengte 19 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 21 gram.
Antiek reisbestek met mesje en vork met zilver en kornalijnen heften. In een etui met roggehuid en zilver versierd met graveerwerk. 17 cm. In goede staat
Bruno Blätter. 1870 - Duitse school. Interieur met dames, schilderijen en pendule (theekransje). Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Veluwse ijzeren haard met draaimechanisme, hengselhaak + ketel. Twee-delig. Afmeting: 193 x 74 x 24 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 157 x 49 x 106 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten antieke historisme armleunstoelen met tekst christi nostra en merito. Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Grote Franse Barok-stijl commode met veel verguld brons. Marmer blad mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 136 x 60 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese ladenkast met vijf-en-twintig (25) lades en schap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 56 x 143 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten secretaire met vergulde bronzen applicaties, Korinthische halve zuilen en kariatiden. Afmeting: 150 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
Twee grote oude/antieke Chinese Kantonese Verte gemberpotten met florale decor. Op hout gestoken consoles. Afmeting: 27 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke grote handbeschilderde siervazen met goud decor en vogels etc. Circa 1900. Keramiek. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel in boom decor en tekst met signatuur. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige rand met graveerwerk. Geplaatst op een houten basement met bolpootjes. Voorzien van zilveren deksel met opgesoldeerde bloem. M...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse school. IJmuiden kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Arabische teakhouten handelsreizigerskist met opium-weegschaal en houders. Houtgestoken met vakverdeling. Circa 1900. Afmeting: 27 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Oude bronzen pendule met meisje en duiven. Collection D. Art. Tweede helft 20e eeuw. Met achtdaags mechanisch uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met zes maal facet geslepen glas, spiegels en verstelbare schappen. Circa 1900. Afmeting: 190 x 55 x 137 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schommel-bakkersstoel met grote oren. Afmeting: 129 x 66 x 74 cm. In goede staat.
Vier stuks Philippe Starck design stoelen van transparant polycarbonaat. Louis Ghost 2002. Gebruikt. Afmeting: 92 x 56 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelhouten koloniale orgelgebogen Barok secretaire met snijwerk, klauwpoten en origineel beslag. Prachtig wortelhouten binnenleven. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 109 x 106 x 60 cm...
Antiek Japans bronzen beeld. Vrouw met mand. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Chinees Familie Rose porseleinen rijstkommen met bodemmerk, en optocht decor met figuren. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille Familie Rose decors. Octagonaal en gecontourneerd. Twee landschappen borden, gaaf. Eén floraal, chip rand. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In go...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Religieuze figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 64 x 76 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Fraaie kralentas met zilveren beugel en rokhaak. 833/000. Kralentas versierd met herten voorzien van een stuivertjesbeugel, MT.: P Siemerink, Amsterdam. Met ring met parelrand en een rokhaak met bijp...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een geslepen gourmetschakel met onedele hanger en sluiting. Breedte 6 mm. lengte 28 cm totaal ca.27 gram. In goede staat
Fraaie zilveren broodmand, 835/000, met gecontourneerde rand met gezaagd spijlen en floraalpatroon. geplaatst op een ovale rand met rib-bewerking. Voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonh...