This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Empire-stijl messing hanglamp
Starting price 370 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Twee-delig Art Deco inktstel
Result: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Vijzel + stamper, 19e eeuw
Result: 30 EUR

19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke beddenpan
Result: 55 EUR

18e - 19e Eeuwse messing bewerkte beddenpan met ijzeren steel. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

2x Sluitgewichten
Starting price 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos
Starting price 150 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Seize-stijl hanglamp
Starting price 100 EUR

Vergulde bronzen Louis Seize-stijl hanglamp met twee glazen kappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Serveerschaal, (Weens)
Result: 140 EUR

Weense plated Jugendstil tafelschaal met kristal inzet. Gentor Werke, Rust + Hetzel Wien. Circa 1915. Afmeting: 5 x 36 x 17 cm. In goede staat.

Lot van 3 brokken koraal
Result: 60 EUR

Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Result: 90 EUR

Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood en metalen voet. Abstract decor. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 25 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Starting price 340 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Starting price 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

4x Mahjong spelen
Starting price 50 EUR

Vier Chinese mahjong spelen in houders. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Starting price 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Starting price 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated bestek
Result: 80 EUR

Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.

2x Stenen tuinkikkers
Starting price 50 EUR

Twee stenen tuinkikkers, vijver/fontein. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 32 x 31 cm. In goede staat.

2x Koperen lampen
Result: 50 EUR

Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.

2 Stukken hars met insect insluitsel
Result: 60 EUR

Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.

Lot diversen
Result: 30 EUR

Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Design vaas
Result: 40 EUR

Grote moderne compositie transparante design vaas. Kleur: lichtbruin/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Windgong, 1915
Starting price 70 EUR

Antieke messing Jugendstil windgong op mahoniehouten plaquette. Circa 1915. Afmeting: 55 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Lot trotseerloodjes + gevelstuk
Result: 20 EUR

Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Lotje divers Aziatica
Starting price 35 EUR

Lot diversen Aziatica. Onder andere: Vier houtgestoken beelden, dekseldoosje met jade, plaquette, Japanse natuurstenen hanger, groene ketting. Afmeting: 5 - 33 cm. In goede staat.

Cloisonné theepot
Starting price 70 EUR

Antieke Japanse cloisonne theepot met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.

3 Afrikaanse kralenbeelden
Result: 170 EUR

Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...

Afrikaans spijkerfiguur, NKISI
Result: 100 EUR

Grote Afrikaanse houten Big Nkisi Nkondi Power spijker figuur. Tegen boze geesten. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x Roodbruin marmeren zuilen
Result: 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Vergulde Parker pen
Starting price 20 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat

2x Oud/antiek Chinees
Starting price 70 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees emaille. Eén vaasje floraal en één dekseldoos met waterlelie decor. Afmeting; 11 - 11 cm ø. In goede staat.

9 Plated soepkommen
Starting price 80 EUR

Negen zilverplated soepkommen, ronde kom met vaste onderschotel versierd met een rand met voluten, cartouches en bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: ø19x8cm. Acht maal goed, ééntje losse voet. In goede staat

Oude messing bureaulamp
Starting price 60 EUR

Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Result: 80 EUR

Oude glazen stolp op houten basis. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Ca. 25 aanstekers
Result: 70 EUR

Kavel met ca. 25 aanstekers waaronder; Omega, Augusta Automatic, Rowenta, Apollo-S, Mylflam, Dream-Lite, Brother-Lite, Zenith, Consul, Pigeon, Büssing. Ongetest in diverse condities.

Ca. 22 Aanstekers en diversen
Result: 60 EUR

Kavel met ca. 22 (tafel)aanstekers en benodigheden waaronder; sigarensnijders, sigarettenhouder en aanstekers van Crown Abbey, Ronson, KW Capri, Zünder Diplomat. Ongetest en in diverse condities.

20 Aanstekers
Starting price 60 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.

20 Aanstekers
Starting price 60 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...

20 Aanstekers, goudkleurig
Result: 75 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.

2x Ivoren Maria beelden
Starting price 100 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Engelse barometer, Mahonie
Starting price 60 EUR

Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

2x Japanse netsukes
Result: 40 EUR

Twee Japanse benen netsukes. Wijsheren met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Benen tableau
Starting price 150 EUR

Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese ivoren godheid
Result: 170 EUR

Japanse/Chinese ivoren godheid. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

4x Antieke ivoren dieren, 1920
Starting price 75 EUR

Vier antieke ivoren dieren. Circa 1920. Bestaande uit: Twee buffels, olifant en bok. Afmeting: 4 - 5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Fiorani accordeon
Result: 70 EUR

Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Duitse viool
Result: 170 EUR

Antieke Duitse viool met etiket 'Engel Markneukirchen'. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antieke trechter grammofoon, 1910
Result: 120 EUR

Prachtige antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1910. Met florale intarsia en originele trechter. Opdraai-arm mist. Functies niet getest. Afmeting: 80 x 72 x 65 cm. In redelijk/go...

Boekensteun met snijwerk, 1900
Result: 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Antieke bijbel 1716
Starting price 100 EUR

Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.

Antiquarische boeken (14x)
Starting price 15 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel 1777, Dordrecht
Result: 70 EUR

Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse spiegel
Starting price 110 EUR

Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot Asiatica
Starting price 50 EUR

Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...

3x Koperen lampen, divers
Result: 60 EUR

Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Result: 100 EUR

Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.

Tafellamp met Griekse vrouw
Result: 40 EUR

Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke haardombouw
Result: 100 EUR

19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Haardset + kachel voorzet, 1900
Result: 110 EUR

Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.

4-Delig messing haardset
Result: 70 EUR

Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.

Gietijzeren haardplaat
Result: 55 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan, 1800
Starting price 150 EUR

Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Starting price 175 EUR

Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Starting price 40 EUR

Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Result: 90 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

El maat, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Starting price 25 EUR

Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Miniatuur visverkoopwagen
Result: 40 EUR

Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1880
Starting price 120 EUR

Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Result: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

19e Eeuwse plated samovaar
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke pijphouder+dekseldoos
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Empire kraankan
Starting price 80 EUR

Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G

Schwarzwald wandkastje, 1900
Starting price 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder, 1800
Result: 75 EUR

Prachtige antieke likeurkelder van mahoniehout met bandintarsia. Circa 1800. Met drie kristallen karaffen en likeurglas. Eén karaf randschade. Verder in goede staat. Afmeting: 21 x 18,5 x 18,5 cm. In ...

Duits theekistje
Result: 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Goudweegschaaltje in doos
Result: 70 EUR

Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.

4 Plated kandelaren
Starting price 50 EUR

Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Antieke vijzel + kandelaar
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse hoofdbekleding
Starting price 100 EUR

Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.

2x China (Trekpot + medaillon)
Result: 100 EUR

Twee maal China. Eén wit metalen trekpot met bodemmerk. Eén wit metalen penning met boeddha en verso tekst. Gesigneerd. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen vazen
Result: 60 EUR

Twee Japanse bronzen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen plaquette
Result: 120 EUR

Grote antieke Chinese bronzen plaquette met figuren decor. Afmeting: 14,5 x 0,4 cm ø. In goede staat.

Messing sleutelkastje, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen Jugendstil tafellamp, 1915
Result: 50 EUR

Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Benen voorwerpen, 20e eeuw
Starting price 220 EUR

Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.

Koperen tabaksdoos, 18e/19e eeuw
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.

Droste Cacao blik
Starting price 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Empire kandelaar
Starting price 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Messing kandelaar, 1870
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaren
Result: 375 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Starting price 300 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

8-Delig Plated servies + tablet
Starting price 60 EUR

Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.

Antieke geldkist, 1650
Result: 1.900 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met Beethoven
Starting price 150 EUR

Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander, 1900
Result: 550 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Starting price 125 EUR

19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.