Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Biljet van Hfl. 20,- gulden. 10 Maart 1941. Emmen.
Lotje van vier biljetten kampgeld. Bestaande uit: Eine Mark 1917, Ein Pfennig 1916, 50 Pfennig en 5-Mark 1916.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Zilveren scheeps-schelling uit 1780 met afbeelding van een boot.
Postzegel verzameling Nederlandse Antillen in Davo kristal album vanaf 1950 t/m 1988. Goed gevuld. Catalogus waarde € 850,= En stockboek met blokken en series + lot los divers.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Biljet zilverbon Hfl. 2½ gulden. 1 December 1922.
Hollandse zilveren afslag van een duit. 1748.
Lot zilveren munten, 21 stuks. Bestaande uit: 14x Gulden: 1930, 1931, 1939, 1940, 1954 t/m 1958 en 1963 t/m 1967. En 7x 2½ Gulden/Rijksdaalder: 1959 t/m 1964 en 1966.
Verzameling postzegels. Onder andere: Twee stockboeken Oostenrijk. Catalogus waarde € 1.350,= . Grotendeels postfris doorlopend tot 1997. Met collectie speciale afstempelingen. En stockboek Tsjecho-Sl...
Vijf maal divers kampgeld. 100 cent Westerbork, 10 cent Westerbork, 2x zilver bonnen à 1 gulden, en tien kronen 1943.
Twee maal 2½ zilveren guldens. Beide 1845. Willem II.
Zilveren dukaat van Zeeland uit 1694. Iets gesnoeid.
Een verzameling Republiek Indonesia vanaf 1948 tot 1995. Grotendeels postfris, deels gebruikt, deels dubbel verzameld. Mooie collectie blokken, goed gevuld in Davo album. Catalogus waarde € 2.100,=
Een verzameling Suriname. Eén Davo album en drie stockboeken. Deels gebruikt, deels postfris. Ook blokken en vel-delen. Ook combinaties uit postzegelboekjes + postfris Indonesië. Vanaf 1904 t/m 1988, ...
Kavel diverse munten Nederland waaronder: 10 cent 1849 (met punt), 5 cent 1869, 5 cent 1863, 5 cent 1868, 5 cent 1862, 1/2 gulden 1898, 1/2 gulden 1929, 1 cent 1901, 1 cent 1906, 5 cent 1914, 5 cent 1...
Interessant groot kavel met ca. 160 waardepapieren waaronder: 2 x Koninklijke Nederlandsche Maatschappij tot Expoitatie van Petroleumbronnen in Nederlandsche- Indie( Royal Dutch) Warrant v.1937-1943, ...
Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.