WO II Lederen koppel met holster. Afmeting: 83 x 14 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel Japans Katana (lang)zwaard met houten heft en schede. Ongemerkt. Schede gebroken. Lemet en heft in goede staat. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. D.L.V. Duitse Luftverbund. Eerste model. Nummer op metaal schede. Nr. 148. Originele patina. op lemet ook een onduidelijke stempel Slijtage. Afmeting:...
Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ook vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in rede...
18e - 19e Eeuwse voorlader. Zwartkruit pistool met graveringen en goud-inleg in loop, zilver en parelmoer. Mooie patina. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met achtkantige afschroefbare loper. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse wapens. Onder andere: Eén grotere Ghruka, twee bijlen etc. Afmeting: 42 - 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke Oosterse dolk met messing heft , belijmd met been. Stukje inleg mist. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Duits WO II Kampf messer. Leher R. gemerkt. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.
Antieke Belgische WO I tabaksdoos. 1914 - 1917. K. Stobbe, verso gedachtenis van de oorlog. Florale gravering. Afmeting: 10,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antieke afffiche WO II. Dit was flink in 1943, maar betaal nu uw luisterbijdrage. De Jong & Co. Afmeting: 58 x 80 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Acht stuks emblemen/spelden WO II. (Abzeichen). Duitsland. Onder andere: Marine, luchtvaart, Luftschutz. Afmeting: 2,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot diverse Duitse insignia ordens (Abzeichen) WO II. Onder andere: Parachutisten, Flakgeschut, Tag der Arbeit 1934, doodskop etc. München 1933. Afmeting: 3 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Abzeichen (oorkondes). Eén maal R.D.B. met Swistake K.W. met adelaar. Eén maal Deutsches Leipzig Turnfest 1863 - 1913. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Lot diverse Duitse oorkondes, Abzeichen WO II. Onder andere: Duits moederkruis in goud. Adelaar met Swastika en schietschijf nr. 14. Moedigheids kruis, S.A. met tank. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede st...
Drie antieke Duitse WO II orden. (Abzeichen). Onder andere: Luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Lot Duitse WO II Sammler Anfertigungen. Onder andere: Marine etc. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Vier Duitse WO II spelden. Onder andere: Tankdivisie, marine, luchtvaart, flakgeschut. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Groot lot (9x) diverse oude/antieke blanke wapens. Twee sijsen, vier decowapens, antiek sabel C.S.A., Indische sabel, en hartenvanger in schede (zit vast), 18e - 19e eeuw. Afmeting: 54 x 98 cm. In red...
18e Eeuws vuursteen pistool met messing versierd en bewerkte notenhouten kolf. Trekker zit los. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Battle Flag USA, WO II. Gemaakt van zijde. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II sterling zilver insignia verso Ney York. en Lindbergh. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Lederen SS-officierslaarzen. Scheurtje + craquele. Afmeting: 45 x 29 x 11 cm. In redelijke staat.
Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulsen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.
WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Drie maal Egyptische medailles/oorkonde. Marine + Air Defence + Abu Simbel City Councel Aswan Governorate. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
U.S. Army goggles. Motorbril met twee vizieren + motorrijtuigbewijs 1936. Afmeting: 20 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Decoratief zwaard. Excalibur, King Arthur (replica). 21e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Lot militare helmen/petten: Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. A...
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.