This website uses cookies

38. Oktoberveiling 2018

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Kindertafel + stoel 4225
Kindertafel + stoel
Starting price 25 EUR
Sold
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine 6505
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine

Result:

90 EUR

Sold
Zilveren slavenband met zirconia 897
Zilveren slavenband met zirconia

Result:

65 EUR

Zilveren breischede, 1845 890
Zilveren breischede, 1845
Starting price 50 EUR
Sold
Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

Result:

40 EUR

Sold
Hollandse eiken klaptafel, 1880 4260
Hollandse eiken klaptafel, 1880

Result:

65 EUR

Lot divers jade stukken (10x) 6498
Lot divers jade stukken (10x)
Starting price 200 EUR
Sold
Oorringen Christian Dior 883
Oorringen Christian Dior

Result:

20 EUR

Sold
Zilveren sorbetlepels 847
Zilveren sorbetlepels

Result:

40 EUR

2 Zilveren strooilepels, 1859 840
2 Zilveren strooilepels, 1859
Starting price 90 EUR
Sold
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6461
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Result:

80 EUR

4 Zilveren sieraden Egypte 833
4 Zilveren sieraden Egypte
Starting price 70 EUR
Gestoken minisetje 4224
Gestoken minisetje
Starting price 200 EUR
Sold
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings 6454
Porseleinen beeldengroep, Napels Kings

Result:

70 EUR

Sold
Grote oude wierookpot 6447
Grote oude wierookpot

Result:

130 EUR

Wortelnoten bijzettafel 4217
Wortelnoten bijzettafel
Starting price 225 EUR
Statenbijbel met zilver, 1836 797
Statenbijbel met zilver, 1836
Starting price 150 EUR
Kristallen schotel met zilver 790
Kristallen schotel met zilver
Starting price 90 EUR
2 Saffieren 783
2 Saffieren
Starting price 70 EUR
Engelse kinderstoel, 19e eeuw 4210
Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
4x Imari miniatuurvaasjes 6418
4x Imari miniatuurvaasjes

Result:

70 EUR

Oude/antieke theepot 6411
Oude/antieke theepot
Starting price 50 EUR
2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Starting price 50 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Starting price 100 EUR