Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...
Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...
Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat