Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovale kom met cartouche en floraal decor voorzien van parelrand. geplaatst op een ovale voet met bladbewerking. Voorzien van 2 gekrulde grepen. 24x10,5x11cm. ca 273 gr...
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Bijzondere gouden hanger, medaillon, 585/000, met tijgeroog en onyx. Kantelbare hanger met aan een zijde een rechthoekige tijgeroog met een geslepen manfiguur en aan de andere zijde een achtkantig ges...
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Lot met 2 ovaal gefacetteerde robijnen, 8,9 ct en 4,52 ct. Voorzien van insluitsels.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.