Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet, groot bolmodel met knop. ø8x22cm. Engeland. ca 139 gram. Diverse deukjes, verder in goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, op vierkante onderplaat met een spelende engel met konijn, ballen en hoepel als houder. ca 28 gram. 5,5x4x3cm. In goede staat
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolourring met een slag voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,03 ct. ø 53 ca ca 2,3 gram. In goede staat
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met volle zuilen en grote gegraveerde plated wijzerplaat. Gesigneerd Tho Rea Walton. Achtdaags-uurwerk, met seconden en dag-aanduiding. Ongerestaureerd. Afme...
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...