Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...
Mooie 835/000 zilveren roomlepel met ovale bak en schenktuit. Gecontourneerde haaksteel met fraaie graveringen. MT.: Pako -Rhenen. Anno 1970. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In goede staat.
Vijf stuks 800/000 zilveren koffielepels. Stelen voorzien van Jugendstil gravures met initialen. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 66 gr. In goede staat.
Diverse geslepen kristallen glazen op zilveren voet. Afmeting: H 7 - 10 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde steel met diverse graveringen. Mr. P.A. van der Beek - Workum/Franeker. Anno 1866. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: circa 8 gr. In goe...
Geslepen tien-vlaks kristallen zoutvaatje met geslepen ster op de bodem op zilveren 835/000 onderschotel. MT.: C. Bos en Zn. - Amsterdam. Afmeting: 7 x 6,5 cm. Gewicht: circa 21 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 kandelaar met opgevulde voet. MT.: H. Hohle en J.J. Bolhuis - Amsterdam. Voet licht bedeukt. Omstreeks 1930. Afmeting: 6 x 6 cm. In redelijke staat.
Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...
Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat
Twee colliers met zwarte stenen en een paar oorhangers met geslepen zwarte stenen.
Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen kroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 40 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinese natuurstenen amuletten met draken en vazen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Jaren '70 melkglazen bollamp. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In goede staat.