Niek van der Plas. Winters bosgezicht met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.
Haku Maki. 1924 - 2000. Tomaat aan tak. Houtsnede op papier. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Glazen vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Duitse School. Man en vrouw met kind in berglandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 19 e Eeuw. Twee verdrietige meisjes in interieur met tamboerijn en kat. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Vernissage in het bos met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Johan Hendrik Kaemmerer. 1894 - 1970. Stalinterieur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.