A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
J. de Koning. Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Enderby. Landschap. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met fruit, kruik en wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Anton Reuvers. (Enschede). Landschap met hooiwagen, boer met hond. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij bij boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Phil Mey. Mick Jagger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...
Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899 Fecit 161. Hollands zonnig landschap met herder, hond en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.