Antiek Frans brons verguld wandlampje. Monogram J.F. Twee vaandels en bloemen. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Tien oude diverse emaille borden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Twee maal betreffende kaartspel. Eén maal antieke houten pers voor speelkaarten. Eén maal houten tablet met vier houten houders voor speelkaarten en benen fiches. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In goede staat...
Negen maal diversen. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, Rosenthal vaas, vergiet, Bavaria theepotje, vernikkelde theepot. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Antieke zwart marmeren inktpot met daarop een Chinees ivoren figuur. Circa 1920. Afmeting: 15 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antieke messing staande lamp. Verstelbaar. Met drakenkoppen decor. Afmeting: 173 x 46 cm ø. In goede staat.
Decoratieve grote houtgesneden gepolychromeerde schommel vis. 21e Eeuw. Afmeting: 125 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren lantaarn met koperen kap. Circa 1900. Afmeting: 110 x 55 cm ø. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met hoed. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met snaarinstrument. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.