Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decors. Drie borden haarlijn, twee borden chips. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee met minimale chips. Eén met bodemscheur. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse blauwe Fayence papborden met chinoiserie decors. Eén bordje randschade. Afmeting: ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Elsina Wijnstok. Waterpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Sitzendorf figuur, bisquit porselein, dame met groen kleed + Royal Doulton, Figure of November 1987 + Royal Doulton, zwarte figuren. Afmeting: 2...
Arnout van Gilst. 1898 - 1981. Platbodems richting meer. Oileverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vierkante vaas. Met figuren, florale decor. Bodemmerk op console. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bloesem decor. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse beschadigde Chinees porseleinen theepotten. Qung Lung + Imari. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijke staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.