Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een rij met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct, gezet in een incrustatiezetting. Breedte 5,5 mm. ca 5,7 gram. ø55 I...
Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat
Set collier en armband, goud op zilver, 925/000, gevlochten model in rood/wit en geel. Breedte 10 mm, lengte 19 en 45 cm. totaal ca 26,4 gram. Als nieuw
Ring, 333/000, met een licht blauwe ovaal gefacetteerde steen in een 4-poot chaton met een deels versierde band met kleine steentjes. ø 50. ca 2,35 gram.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd rasterpatroon, versierd met voluten, bloemenmanden en cartouchen. Voorzien van een voorstelling met muziekmakende putti'...
Verlopend collier van gefacetteerde carneolen, 8-14 mm, bevestigd aan een geelgouden opengewerkte sluiting. lengte 60 cm. In goede staat
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren taartschep, 833/000, in Empire stijl. 21 cm. MT.: J.van Kempen en Zn, Voorschoten. jl.:m:1922. ca 70 gram. 21 cm. In goede staat
Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren strooier, 800/000, geplaatst op een ronde voet versierd met cannelures, guirlandes met rozen strikken. Voorzien van Frans importeurskeur. ø6x17cm, ca 128 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Zilveren collier met hanger, 925/000, ruitvormig bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct en saffier. 21x20mm. Lengte collier 45 cm Nieuw
Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.
Lederen beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde rand en voorzien van een binnenbeugel en ring. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:K:1920. Breedte beugel 9 cm. In g...
Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...
Collier met bloedkoralen en geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen bloedkoralen, langwerpig ca 4x3mm, bevestigd aan een rechthoekige geelgouden sluiting, voor 3 rijen, met 2 ovaal cabouchon...
Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, uit 3 banen. maker Georg Jensen, genummerd: 593F.36x25mm, ø 52, ca 19,1 gram. In goede staat
Set met twee flessenbakken met zilveren rand, 925/000, en houten bodem. MT.: C.J.Vander Ltd, London, jl.:h:1963. ø11x3cm.Lak van het hout is wat afgesleten. In goede staat
Citizen horloge, double horloge met rechthoekig gecontourneerde kast voorzien van een milanese band met klipsluiting met veiligheid. Voorzien van secondewijzer dag- en datumaanduiding. kastnummer 4-75...
Zilveren tafelschuier, 925/000, voorzien van een rand met getrembleerde bewerking. jl.:n:1872. 35 cm. Borstel zit een beetje los, verder in goede staat.
Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Geelgouden oorbellen, 585/000, met citrien. Oorstekers met clips, in achtvorm bezet met rond gefacetteerde citrienen. Met een witgouden bewerkte band bezet met een achtkant geslepen diamantje. 16,5x8m...
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Twee geelgouden paperclips, 585/000. 30x8mm. ca 2 gram. In zeer goede staat
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf m...
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.
Oude Chinees porseleinen pot met draken decor en bodemmerken. Afmeting: 13 - 26 cm ø. In goede staat.
Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Zilveren fotolijst, 925/000. Lijst voor 2 ovale foto's. De lijst is versierd met olifanten, pauwen en florale motieven. 18x17cm. In goede staat
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...
Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...
Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.