This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren theepot
Starting price 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Gravure, Gezicht op het Westerdok
Result: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Starting price 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...

Gouden ring met diamant
Starting price 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een rij met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct, gezet in een incrustatiezetting. Breedte 5,5 mm. ca 5,7 gram. ø55 I...

2 Zilveren fazanten
Starting price 350 EUR

Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat

Gevlochten collier en armband, goud op zilver
Result: 50 EUR

Set collier en armband, goud op zilver, 925/000, gevlochten model in rood/wit en geel. Breedte 10 mm, lengte 19 en 45 cm. totaal ca 26,4 gram. Als nieuw

Ring met edelstenen
Starting price 75 EUR

Ring, 333/000, met een licht blauwe ovaal gefacetteerde steen in een 4-poot chaton met een deels versierde band met kleine steentjes. ø 50. ca 2,35 gram.

7x Antieke Franse ontwerpen
Starting price 100 EUR

Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal
Starting price 100 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd rasterpatroon, versierd met voluten, bloemenmanden en cartouchen. Voorzien van een voorstelling met muziekmakende putti'...

Collier van carneolen
Result: 40 EUR

Verlopend collier van gefacetteerde carneolen, 8-14 mm, bevestigd aan een geelgouden opengewerkte sluiting. lengte 60 cm. In goede staat

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Starting price 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Zilveren taartschep
Result: 60 EUR

Zilveren taartschep, 833/000, in Empire stijl. 21 cm. MT.: J.van Kempen en Zn, Voorschoten. jl.:m:1922. ca 70 gram. 21 cm. In goede staat

Zilveren choker onyx
Starting price 40 EUR

Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...

Jos Rovers, Stilleven met appels
Result: 50 EUR

Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Antieke ikoon, 1900
Starting price 40 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren zoutstrooier
Result: 150 EUR

Zilveren strooier, 800/000, geplaatst op een ronde voet versierd met cannelures, guirlandes met rozen strikken. Voorzien van Frans importeurskeur. ø6x17cm, ca 128 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant en amethist
Result: 1.200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lila emaille. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde amethist, ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een parelrand, een rand met briljant geslepen diamanten en 2 a...

Bijbel met zilver
Starting price 150 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Starting price 60 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

J. van Lijnschooten, Boer met paardenkar op Veluwe
Result: 50 EUR

J. van Lijnschooten. Circa 1920. Boer met paardenkar op Veluwe. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Gouden koordcollier
Result: 225 EUR

Geelgouden koordcollier, 585/000, ø 4 mm. Voorzien van haaksluiting met ogen en met een veiligheidsketting. 42-44cm. ca 14,6 gram. In goede staat

2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Starting price 50 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kajin
Starting price 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Starting price 170 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....

Zilveren hanger met diamant en saffier
Starting price 45 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, ruitvormig bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct en saffier. 21x20mm. Lengte collier 45 cm Nieuw

Ongesigneerd, 2x antieke etsen
Starting price 40 EUR

Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Result: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren streekborche
Result: 30 EUR

Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.

Beursje met zilveren beugel
Result: 25 EUR

Lederen beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde rand en voorzien van een binnenbeugel en ring. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:K:1920. Breedte beugel 9 cm. In g...

Collier van parel & bloedkoraal met hanger
Starting price 225 EUR

Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...

2-Rijig bloedkoralen collier
Result: 70 EUR

Collier met bloedkoralen en geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen bloedkoralen, langwerpig ca 4x3mm, bevestigd aan een rechthoekige geelgouden sluiting, voor 3 rijen, met 2 ovaal cabouchon...

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR

Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gouden bouchard horloge
Result: 1.450 EUR

Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-

Parelcollier met gouden slot
Result: 125 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Ongesigneerd, Hermes
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Zilveren ring Georg Jensen, 3 banden
Result: 130 EUR

Zilveren ring, 925/000, uit 3 banen. maker Georg Jensen, genummerd: 593F.36x25mm, ø 52, ca 19,1 gram. In goede staat

2 Zilveren flessenbakken
Result: 100 EUR

Set met twee flessenbakken met zilveren rand, 925/000, en houten bodem. MT.: C.J.Vander Ltd, London, jl.:h:1963. ø11x3cm.Lak van het hout is wat afgesleten. In goede staat

Citizen horloge
Starting price 80 EUR

Citizen horloge, double horloge met rechthoekig gecontourneerde kast voorzien van een milanese band met klipsluiting met veiligheid. Voorzien van secondewijzer dag- en datumaanduiding. kastnummer 4-75...

Zilveren tafelschuier
Result: 60 EUR

Zilveren tafelschuier, 925/000, voorzien van een rand met getrembleerde bewerking. jl.:n:1872. 35 cm. Borstel zit een beetje los, verder in goede staat.

Gouden creolen met diamant
Result: 150 EUR

Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.

8x Oude/antieke paardenbitten
Starting price 50 EUR

Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Starting price 60 EUR

Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....

2x Eiken stoelen
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Groot zilveren bestek, Haags Lofje
Result: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Starting price 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Starting price 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

(Salon)Tafel met lade, 1800
Result: 80 EUR

Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.

Gouden oorbellen
Starting price 150 EUR

Geelgouden oorbellen, 585/000, met citrien. Oorstekers met clips, in achtvorm bezet met rond gefacetteerde citrienen. Met een witgouden bewerkte band bezet met een achtkant geslepen diamantje. 16,5x8m...

4 Zilveren bedels
Starting price 60 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

2 Gouden paperclips
Result: 80 EUR

Twee geelgouden paperclips, 585/000. 30x8mm. ca 2 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met blauw saffier en diamant
Starting price 500 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...

Willy Bleys, Krant lezende man
Result: 135 EUR

Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
Starting price 3.500 EUR

Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf m...

Moderne lederen stoel
Result: 250 EUR

Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.

2x Antieke Thonet stoelen, 1910
Result: 50 EUR

Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, Barok-stijl
Result: 120 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Empire chiffoniere, 1820
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

2-Deurs eiken kast
Result: 425 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.

Oude Chinese pot met draak
Result: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen pot met draken decor en bodemmerken. Afmeting: 13 - 26 cm ø. In goede staat.

Friese staartklok
Result: 40 EUR

Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Starting price 60 EUR

Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

15x Tegels op tableau
Result: 60 EUR

Vijftien stuks 19e eeuwse mangaan tegels met landschappen. Beschadigingen. Afmeting: 69 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Result: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900
Result: 160 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...

Oude beeldengroep, Valsspelers
Starting price 25 EUR

Oude keramieken beeldengroep 'De Valsspelers'. 20e Eeuw. Chip af bij hoed. Afmeting: 18 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari dekselschaal
Starting price 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Rozenklokje, 19e eeuw
Result: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw
Result: 300 EUR

Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...

1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'
Result: 700 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Oude messing nachtwakersklok
Result: 135 EUR

Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...

Antieke messing microscoop in kist
Result: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

Zilveren fotolijst (dubbel)
Result: 130 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000. Lijst voor 2 ovale foto's. De lijst is versierd met olifanten, pauwen en florale motieven. 18x17cm. In goede staat

1x Sierschotel Colenbrander Ram 'Los'
Result: 750 EUR

Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Result: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.

Oude horizontale tafelklok
Result: 260 EUR

Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein 5x
Result: 130 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Bestaande uit: Drie vis-vormige schalen en twee oester-vormige schalen. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Starting price 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Oosterse dekselpot
Starting price 25 EUR

Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

Majolica tabakspot, 1900
Result: 30 EUR

Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Starting price 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Result: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot, 1915
Result: 550 EUR

Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.

Ram Arnhem vaas 'Lappen'
Result: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Result: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

Franse precisie regulateur, 1800
Starting price 2.500 EUR

Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...

2x Chinese blauwe potten
Result: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Afmeting: 41 x 23 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein /aardewerk
Result: 50 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Prachtige Franse Empire pendule, 1820
Result: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...

Decoratieve dolk, Rusland
Result: 50 EUR

Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

2x Sabel, 19e eeuw
Result: 100 EUR

Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.

Luftwaffe parade degen (kopie)
Starting price 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

Lot diversen WO II
Result: 150 EUR

Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...

Oude vergulde parade degen
Starting price 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Oude Indonesische kris
Starting price 60 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.