Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.