Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.
Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Landschap met ladenkastje, twee stoelen en drie glazen. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 120 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Paarden voerderplaats met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. IJsberen vallen scheepsvaarders aan bij Noordpool . Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: 75 x 111 cm. In slechte staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap met herders, schapen en dorp. Afmeting: 21 x 30 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse ijspret met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 11,5 x 14 cm. In goede staat.
Monogram C.L. Romantisch stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
C. Koppenol. Duitse boerderij met figuren en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 51 cm. In goede staat.
Monogram Th. B. Circa 1880. Berkenbos. Haagse School. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 56 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
Haagse School. Twee koeien bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 14,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Jan ....?..... Circa 1900. Vrouwelijk naakt. Mooie lijst !! Pastel op papier. Afmeting: 23 x 33 cm. In goede staat.
Alex Asperslagh 1960. 1901 - 1984. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Boerderij met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 15 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '96. 1922 - 2010. Nr. 135/250. Vrouw met duif, kat en vogel. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Antieke gravure van Jacob Maris. Door G.J. Dake. 1886 - 1946. Landschap met boot, figuren en koeien. Gravure op papier. Afmeting: 64 x 37 cm. In goede staat.
Theo ...?...... Verso galerie Polder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Toorop 1924. Copyright bij Vorst + Pas Amsterdam. Drie biddende figuren (gebed). Ingekleurde lithografie op papier. Afmeting: 23 x 27 cm. In goede staat.
Twee etsen Max Rabes 1910. 1868 - 1944. Vrouw met kousen, hand gesigneerd + Vrouw met kousen, gesigneerd in werk. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.
Monogram F.W. '85. Romeinse ruïne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.