This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Result: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Result: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Starting price 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

3x Antiek Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

7x Antiquarische boeken Flipje
Starting price 350 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Result: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese bolvazen
Result: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.

Knorr kruidenrek, 1960
Result: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Result: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

2x Antieke stenen gotische bogen
Result: 130 EUR

Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Starting price 60 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Geboortemunt Willem Alexander 1967
Starting price 600 EUR

Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE
Result: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Result: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

Antieke Franse tafellamp, 1900
Starting price 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Result: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Starting price 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.

Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Starting price 600 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Result: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

Franse comtoise staande klok
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

Roco H0 62788, RZHDM62-1169
Result: 60 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Starting price 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

Friese staartklok met bruidskrans
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.