This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Keith Haring, Figuren compositie
Starting price 400 EUR

Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

J.B. Levy, Jonge vissersvrouw bij openhaard
Starting price 300 EUR

Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Horlogemaker de Oude Eissink
Starting price 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Portret horlogemaker de Oude Eissink. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken in bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Verveen, Havengezicht Rotterdam
Result: 425 EUR

Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Result: 350 EUR

M. de Jongere. Vroeg werk uit jeugdjaren. 1912 - 1978. Havengezicht Rotterdam. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Cooper, Herder met coming sheep
Result: 80 EUR

Cooper. Tweede helft 20e eeuw. Herder met coming sheep. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Havengezicht
Result: 150 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongen in bos met takkenhut
Starting price 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Jongen in bos met takkenhut. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 22 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Result: 200 EUR

J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.

Collier van Majorica parels met hanger
Result: 65 EUR

Collier van grote Majorica parels, ø 13,5 mm, voorzien van een onedele sluiting met zirconia's en een hanger met grote barokvormige parel. lengte 50 cm. In goede staat

Zilveren bestek ( 24x)
Result: 250 EUR

Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat

Zilveren schaal
Starting price 125 EUR

Zilveren schaal, 835/000, vierkant gecontourneerd opengewerkt met floraal decor en versierd met rozen, putti en vogel. 20x20x4cm. ca 221 gram. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

Ohara Koson, Roofvogel
Result: 220 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Ikoon uit de Balkan, 1830
Starting price 450 EUR

Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Result: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond
Result: 220 EUR

Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Zeldzame zilveren snuffbottle
Starting price 175 EUR

Zeldzame zilveren snuffbottle, 835/000, gemaakt uit 2 bollen versierd met floraal decor. Voorzien van hangerogen. Wat gedeukt. ca 36 gram. ø3,5x8cm. In redelijk goede staat

Theo Goedvriendt, Bosgezicht
Starting price 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Starting price 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen
Result: 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Antieke zilveren brandewijnkom
Starting price 360 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom met gedreven florale patronen en voorzien van een alliantie wapen, geplaatst op een ovale voet met bloemdecor. MT.: vermoedelijk A.v.d.Schoor. 2e helft 18e eeuw. In 1866...

Ring Goldvlies, met oranje steen
Result: 35 EUR

Ring Goldvlies, goldplated, voorzien van een oranje steen met een smaragdslijpsel. ø 52. In goede staat

Gouden klapcreolen met diamant
Starting price 200 EUR

Geelgouden klapcreolen, 585/000, met diamant. creolen met een bewerkte voorzijde bezet met singlecut diamanten gezet in het witgoud. 8,5x14mm, ca 6,6 gram. In goede staat

Hobbe Smith, Riviergezicht
Result: 180 EUR

Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.

Affiche Toulouse Lautrec 1959
Result: 110 EUR

Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Suz. Pléyol?, Vrouw met katten
Starting price 200 EUR

Suz. Pléyol? 19e Eeuw. Vrouw met katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

Bijbel met zilver en draaghaken 1805
Starting price 440 EUR

Bijbel, het nieuwe testament 1805, met bruin lederen kast voorzien van antieke dubbele zilveren sloten en draaghaken met ketting, stadskeur van Arnhem. 8x14x6cm. In redelijk goede staat

5 Zilveren scheppen
Result: 120 EUR

Vijf opengewerkte zilveren scheppen, 833/000, Vijf scheppen met gecontourneerde bak allen voorzien van een voorstelling met een gezaagd patroon. Eén schep heeft een scheurtje in de bak. Totaal ca 200 ...

Zilveren soeplepel, 1924
Starting price 90 EUR

Grote 835/000 zilveren soeplepel. Steel met puntfilet. Mr. J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten. Anno 1924. Laatste jaar van deze Mr. Lengte: 28 cm. Gewicht: circa 177 gram. In goede staat.

2 Kleine tazza's
Result: 150 EUR

Stel kristallen tazza's op zilveren voet, 835/000. Geslepen kristallen bakjes met een omgeslagen rand geplaatst op een ronde voet met banddecor. MT.: J.G. Grebe, Rotterdam, jl.:Z:1834. ø10x7cm. Minima...

Aris Knikker, Riviergezicht met boten
Starting price 350 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Result: 400 EUR

Naar Lichtenstein. 21e Eeuw. Naakte vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: 47 x 63 cm. In goede staat.

Zilveren bollen collier
Starting price 75 EUR

Zilveren jasseron met opengewerkte bollen, 835/000. 80 cm. 3x3cm. totaal ca 56 gram. In zeer goede staat

Tisento collier met kralen
Result: 70 EUR

Collier van Ti sento Milano, bestaand uit zawrte gefacetteerde kralen bevestigd aan een zilver gerhodineerde hanger met zirconia's en bezet met een grote zwarte zirconia. 70 cm. Grootte hanger 5x2,5cm...

Zilveren armband
Starting price 80 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, uitlopend in breedte aan de bovenzijde, met aan de onderzijde het scharnier. 11-21 mm. ca 65,4 gram. In goede staat

Zilveren snuifdoos, 1839
Result: 70 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met een rozettenpatroon met een opgesoldeerd gegraveerd schild. Aan de binnenzijde van het deksel staat een gravure; LK 21 jan 1890. MT.: G. van...

Zilveren kelk
Starting price 150 EUR

Zilveren kelk met bloemversiering en een getrembleerd lijnenspel, geplaatst op een ronde voet met filetrand. 800/000. Voorzien van onduidelijke keuren. ca 92 gram. ø7x15cm. In goede staat

Witgouden hanger met zirconia
Starting price 40 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

Witgouden solitairring met diamant
Starting price 150 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. solitairring met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,09 ct VVS/G. ø 52 ca 2,1 gram. In goede staat. Voorzien van certificaat

Witgouden Longines horloge met diamant
Starting price 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Witgouden collier en hanger met diamant
Starting price 550 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Venetiaans collier met een peervormige opengewerkte hanger bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,47 ct. lengte collier 46 cm. Totaal ca 8,2 g...

Witgouden creolen met diamant
Starting price 1.200 EUR

Elegante witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Scharnierende creolen, vierkante buis,aan de voorzijde en aan de binnenkant van de achterzijde bezet met in totaal 54 briljant geslepen diamanten, t...

Witgouden armband met diamant
Starting price 400 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Witgouden slavenband uit vierkante buis, in het midden voorzien van een slag bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte. Totaal ca 0,17 ct. ...

Zilveren Art Deco roomstel
Starting price 200 EUR

Zilveren Art Deco roomstel, 800/000, 3 Delig met een melkkan, suikerbak en blaadje met een achtkantige vorm. MT.: Kaeser & Uhlmann, Schwabisch Gmünd. 1925-1934. 23x14x10cm. ca 331 gram. In goede staat

Zilveren inktstel
Starting price 2.750 EUR

Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...

Zilveren servies 4-delig
Result: 280 EUR

Zilveren servies, 835/000, met theekan, melkkan, suikerpot en lepelvaasje. Bolmodel met smalle bewerkte rand, voorzien van houten grepen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:G:1941. 21x14x16 cm, 1...

Zilveren servies
Starting price 425 EUR

Zilveren servies, 833/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en comfoor. De theekan en melkkan zijn voorzien van een parelrand en de greep versierd met een opgesoldeerd bloemmotief. De ronde...

Saffier, IGI
Starting price 450 EUR

Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.

Gouden kapstukken
Starting price 425 EUR

Geelgouden kapstukken, 585/000, met granulles met opgelegde applique in de vorm van een kroon en een bloem. 5x6cm. ca 15 gram. In goede staat

Witgouden briljant armband
Starting price 1.650 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...

Gouden harthanger met stenen
Starting price 280 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in hartvorm met robijn, saffier en singlecut geslepen diamant. Hartvormige cliphanger met een hart bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, een peervormige en carree gesl...

2 Kleine zilveren kandelaren
Result: 100 EUR

Twee kleine kandelaren, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet met gecontourneerde zuil en een rond licht. 5x5x10cm. Importeursteken.: Komen b.v. Sint Michielsgestel. In goede staat

Antiek zilveren huwelijkslepel, 1738-1739
Starting price 120 EUR

Groningse antieke zilveren huwelijkslepel. Initialen op achterkant steel. Geprofileerde rattenstaart en accolade vormige steel. Citroen. Onbekende meester. Anno 1738-1739 N. Gewicht: circa 49 gram. Af...

Zilveren lepeldoos
Starting price 100 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

Zilveren Art Deco vaas
Result: 120 EUR

Fraaie zilveren Art Deco vaas, 800/000, op ronde voet met veertien kantige zuil en ronde kelk. ø12x25cm. Enkele deukjes, verder in goede staat. ca 330 gram.

Zilveren Russische suikerbak
Starting price 200 EUR

Zilveren suikerbak, 916/000, Russisch, Rond model met bewerkte rand en hengsel versierd met bandwerk. De binnenzijde van de suikerbak is voorzien van een vergulding. 1958-1994. ø11x12cm. ca 193 gram. ...

Kerkbeker en graal, BWG
Starting price 100 EUR

Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...

Gouden armband, Frans gourmet
Result: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...

Gouden armband met bok
Starting price 1.250 EUR

Bijzondere geelgouden armband, 750/000, met robijn en diamant. Slavenband voorzien van vossenstaart patroon, aan het uiteinde voorzien van een uitgewerkte kop van een springbok met markiesgeslepen rob...

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht met punter en wasvrouw
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands riviergezicht met punter en wasvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven
Result: 325 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Starting price 325 EUR

Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Result: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Starting price 300 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Duinlandschap met figuur
Result: 100 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Duinlandschap met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Amors met pijl en boog
Starting price 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee Amors met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 24 cm. In goede staat.

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Collier en armband uit bloedkoraal met gouden slot
Starting price 450 EUR

Collier en armband uit bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier en een armband met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø4mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in bloemvorm met in het...

Zilveren trommel
Result: 275 EUR

Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...

5-Delig zilveren servies
Starting price 750 EUR

Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Opera Vermeille
Starting price 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.

Aurora pen, Guiseppe Verdi, Gran Gala, Vermeille
Starting price 750 EUR

Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Gran Gala Vermeille". Verguld met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919 met originele doos en papieren. In zeer goede staat.

Kanon op standaard
Result: 60 EUR

Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Result: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Antiek emaille reclamebord
Starting price 450 EUR

Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.

Lot divers militaria (6x)
Starting price 60 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

3x Indonesische krissen
Result: 160 EUR

Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter
Result: 100 EUR

Authentieke Duitse bommenwerper hoogtemeter (bakeliet). R. Fuess Berlin Steglitz Höhenschreiber. Afmeting: 16 x 10 x 23 cm. In goede staat.

Authentiek Spitfire vliegtuig compas
Result: 105 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Starting price 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Result: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Indonesische kris
Starting price 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische kris
Result: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.

3x Antieke tassa's
Starting price 40 EUR

Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...

5x Oud speelgoed
Starting price 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

Antieke fotolijst, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

3x Oude porseleinen vogels
Result: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Result: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Brede gouden ring met diamant
Result: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...

Gouden choker
Starting price 350 EUR

Geelgouden choker, 585/000, luna collier met gematteerde staafjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 20,1 gram. 45 cm. In goede staat

Witgouden oorhangers robijn en diamant
Starting price 375 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en robijn. Oorstekers met een staafje met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een smaragd geslepen robijn, totaal ca 4,29 ct. ca ...

Gouden sieraden, parure
Starting price 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Brede gouden armband
Result: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...