Groot oud Perzisch rood kleed met florale decors. Afmeting: 267 x 358 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 193 x 154 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke loper. Beschadigd. Afmeting: 105 x 366 cm. In matige staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, Kashmar. Blauw van kleur en met zeer veel afbeeldingen, onder andere: Perzische vazen, aardewerk, vogels en bloemen. Afmeting: 338 x 248 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 168 x 105 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Donkerrood/floraal. Afmeting: 127 - 158 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart/creme. Afmeting: 172 x 115 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Bestaande uit: Bidkleed, bruin + floraal/meerkleurig. Afmeting: 123 x 82 cm / 147 x 101 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Scheurtje bij rand. Afmeting: 227 x 124 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Groot dik Perzisch meerkleurig tapijt met florale decors. Afmeting: 230 x 320 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Floraal. Meerkleurig. Afmeting: 254 x 170 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper in de kleuren rood/creme/zwart. Afmeting: 71 x 262 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 150 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 80 x 130 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische bidkleden in de kleur rood/bruin. Afmeting: 120 - 125 cm. In goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
Zes diverse oude/antieke Perzische kleine kleden. Onder andere: Kameelzak. Afmeting: 38 - 95 cm. In goede staat.
Oude antieke Oosterse pers met florale decors. Meerkleurig. Afmeting: 195 x 133 cm. In goede staat.