This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Granaat collier & portrethanger
Starting price 220 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...

Ring met granaat
Result: 85 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovale zetkast met geschulpte rand en graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Breedte 22 mm. ø 50. ca 4,1 gram. In goede staat

Oorstekers met granaat
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, in een bloemvorm met in het midden een gefacetteerde granaat. ø oorsteker 13 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden (5x)
Starting price 40 EUR

Lot met 5 zilveren sieraden, met o.a. 3 ringen met zirconia, een broche in de vorm van een hond met markesiet en een broche met strikmodel. diverse gehaltes. totaal ca 19 gram. In goede staat

Art Deco horloge, goud
Result: 60 EUR

Geelgouden horloge, met een ovaal bewerkte kast voorzien van een goudkleurige wijzerplaat en zwarte nylon band. Mechansich.

Zilveren dienblad
Result: 260 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...

Zilveren kan, 18e eeuw
Result: 275 EUR

Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...

Gouden sieraden, parure
Starting price 3.500 EUR

Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...

Witgouden ring met briljant
Starting price 1.200 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...

Witgouden armband met briljant
Result: 3.600 EUR

Prachtige witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met in het midden een soort knoop, volledig bezet met in de briljant geslepen diamanten en singlecut geslepen diamanten. De band, verlopend i...

Gouden horloge, 1825
Result: 1.000 EUR

Antiek spilleganghorloge, ca 1825, in een geelgouden kast aan de achterzijde voorzien van een emaille beschildering van een unieke voorstelling van een kind van adel zittend op een hond met daarbij ee...

Witgouden ring met diamant
Starting price 4.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...

Lot divers militaria (6x)
Result: 30 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Result: 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Indonesische kris
Starting price 65 EUR

Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.

Chinese siersabel
Result: 60 EUR

Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

2x Kris
Result: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.

Oud sabel
Result: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool, 1910
Starting price 80 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Lot kruidmaatjes+kogelmal
Starting price 70 EUR

Lot van negen stuks diverse kruidmaatjes en een kogelmal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2-Loops jachtgeweer
Result: 1.000 EUR

Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Result: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Result: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Result: 50 EUR

Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat