Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...
Geelgouden ring, 585/000, met een ovale zetkast met geschulpte rand en graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Breedte 22 mm. ø 50. ca 4,1 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, in een bloemvorm met in het midden een gefacetteerde granaat. ø oorsteker 13 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Lot met 5 zilveren sieraden, met o.a. 3 ringen met zirconia, een broche in de vorm van een hond met markesiet en een broche met strikmodel. diverse gehaltes. totaal ca 19 gram. In goede staat
Geelgouden horloge, met een ovaal bewerkte kast voorzien van een goudkleurige wijzerplaat en zwarte nylon band. Mechansich.
Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...
Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...
Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Prachtige witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met in het midden een soort knoop, volledig bezet met in de briljant geslepen diamanten en singlecut geslepen diamanten. De band, verlopend i...
Antiek spilleganghorloge, ca 1825, in een geelgouden kast aan de achterzijde voorzien van een emaille beschildering van een unieke voorstelling van een kind van adel zittend op een hond met daarbij ee...
Prachtige witgouden ring, 750/000, met 3 diamanten. Ring met een grote briljant geslepen diamant in het midden, geplaatst in een 6 poot chaton met aan weerskanten een briljant geslepen diamant geplaa...
Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.
Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.
Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.
Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Lot van negen stuks diverse kruidmaatjes en een kogelmal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Zeldzame dubbelloopse voorlader. Duits jachtgeweer met graveringen en goud inleg. Damesgeweer. Adel bezit. J.F. Dubina - Bunzlau. Afmeting: L 120 cm. In zeer goede staat.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat