Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63677, ES 64 U2-903 en 1x E-lok 43824, FS E412 008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Oorknoppen met geschulpte en getorste rand bezet met een gefacetteerde granaat. ø 8 mm, 1,3 gram. In goede staat
Lot rest goud met een trouwring, gezaagd, oorsteker, filigrainbroche en een muntrand met onedele munt. ca 6 gram, zonder munt.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.
Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63808, TX 185 537-8 en 1x Diesellok 62859, TAGAB TMY 106, beide in originele verpakking en in goede staat.
Vier loks Roco H0: 1x V200 V200-40, 1x 43525, 1x 63518 en 1x 63569, deels in originele verpakking, deels met andere verpakking. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43542, Seedamm Re 446 446-7 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43724, ÖBB 1044 240-8 en 1x E-lok 43643, ÖBB 1141.09, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43999, NS 1700 en 1x E-lok 43720, BR 1044, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43680, DR BR143 en 1x E-lok 63546, SNCF BB 9302, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62499, CFL 4006 en 1x E-lok 62503, CB Rail 185 579-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62586, Hector-Rail 142.105-8 en 1x E-lok 62376, NC E474-201, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62447, MRCE ES64 U2-067 en 1x E-lok 62470, SNCF 9105, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62451, GySEV 1116 061-1 en 1x E-lok 62440, FS E44.081, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43487, SNCF BB 20011 en 1x E-lok 43681, BR112, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43538, 13256 en 1x Diesellok 43522, V 200 013, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62379, FUC 190 301 en 1x E-lok 62598, EINST 1216 931-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63562, BASF 145 CL 001 en 1x E-lok 63561, DB BR 145 018-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.