Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.