This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Diverse loks
Result: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Chinese bronzen boeddha
Result: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Result: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Starting price 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

3x Oude fotolijsten
Result: 35 EUR

Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.

Bronzen sculptuur, Torso
Result: 225 EUR

Moderne bronzen torso. Vrouwelijk naakt op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.

2x Chung Giang, Deurportalen
Result: 190 EUR

Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Zilveren Chinese dollar
Result: 30 EUR

Zilveren Chinese dollar in redelijke staat

4 Zilveren sieraden met lapis lazuli
Result: 140 EUR

Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

36x Zilveren munten
Starting price 60 EUR

Kavel met 36 zilveren munten waaronder diverse Nederlandse munten van 10 en 25 cent. Diverse condities.

9 Diverse penningen
Result: 80 EUR

Kavel met 9 diverse penningen waaronder: 1x "Dr. Roque Saenz Pena", 1x "Dr. Jose Figueroa Lacorta", 1x "Primer Ferro-Carril", 1x "Pactiones Argentino-Chilenses", 1x "Julio A. Roca", 1x "Inauguracion d...

Zilveren bouilloire
Starting price 1.100 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...

Zilveren kan
Result: 350 EUR

Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...

Grote metalen leeuw op basement
Result: 180 EUR

Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Result: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

6 Bronzen penningen
Starting price 60 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...

Ongesigneerd, Zeilboot bij branding
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Result: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

6 Zilveren lepels
Starting price 110 EUR

Lot met zes zilveren lepels, BWG, 12 lothige, met spatelvormige steel. ca 230 gram. 18 cm. In redelijke staat

2x Zilv. kandelaar + 4x servetring
Result: 60 EUR

Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...

Oud koppensneller mes (Borneo)
Starting price 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.

Hollands leger wandelsabel
Result: 160 EUR

Oude Hollandse leger wandelsabel. M 1912. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Belgisch duppelloops hagelschut geweer
Result: 100 EUR

Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.