This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

4x Rococo-stijl stoelen
Result: 100 EUR

Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Result: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Result: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Result: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Starting price 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Result: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Starting price 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Result: 200 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.

Notenhouten schrijfbureau
Result: 140 EUR

19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.

Louis Quinze secretaire, 1760
Result: 175 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees vaasje
Result: 100 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Result: 140 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japans figuur, Keizer Jimmu
Result: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x Art Deco kandelaren
Starting price 180 EUR

Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste
Result: 600 EUR

Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.

50x Houten borden standaards
Result: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, 1890
Starting price 140 EUR

Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Starting price 80 EUR

Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese celadon vaas
Result: 140 EUR

Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees kannetje
Starting price 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco lampje 'Walrus'
Result: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Result: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Starting price 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.