Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.