Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
Käthe Kruse ca. 1930, meisje. Alles origineel L.: 50cm. Cond.: G
Genummerd 10. Boven 4 porseleinen tanden en blauwe slaapogen. Open vingers en een echte haren pruik. Klein haarscheurrtje boven het linkeroog (gerestaureerd). L.: 62cm.
Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U