Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Lot etnografische pijlen en bogen. Géén touristische. Drie bogen, divers. Vier pijlen, divers. Afmeting: 108 - 185 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke tap-instrumenten in originele doos. Circa 1900. Eén schroefdraad draaier. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken koloniale snuiftabakhouder met strijdwagen en bazuin blazende putti. Verso fakkel en pijlenhouder. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Fraai groot 19e eeuws handbeschilderd blikken presenteerblad met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten roulette fiches houder. Inclusief fiches. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 19 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Drie beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 45 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.