Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovksi in goede staat met originele dozen: 1x Duitse herdershond (235484), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, 1x St. Bernhard (201111), uitgevoerd in helder kristal 5,3cm. en ...
Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gesatineerde glazen Madonna met kind. Ontwerp van Stef Uiterwaal voor glasfabriek Leerdam Holland. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...
Twee Gallé-stijl glazen siervazen met duiven in landschap decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In goede staat en met originele doos