Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wandtafel met etages en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 81 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sofa in Louis Seize-stijl. Met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 114 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Seize-stijl armleunstoelen met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1800. Afmeting: 103 x 95 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Gepolychromeerde Louis Seize-stijl schrijfsecretaire. Twee-delig. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 120 x 57 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pronk vertico met etages, spiegels, volle zuilen en snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize vier-laden commode met origineel messing ringbeslag en halve Korinthische zuilen. Circa 1800. Afmeting: 94 x 95 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 107 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire penantkast. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 95 x 50 x 96 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.
Aparte Engelse eikenhouten butlertray met klapsysteem. Circa 1920. Afmeting: 78 x 53 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.