Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.