Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: Ø 32,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Imari porseleinen chocoladekoppen. Vroeg 19e eeuw. Eén kopje gaaf, zes kopjes met haarlijn of chip. Afmeting: 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rolvaas met wit glazuur. Afmeting: 44 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen pattipan's. Divers. Voor onder theepot of kannetje. Met floraal/landschap/Familie Rose decor. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose decor, tekst en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal/insekten decor. Geribbeld. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met reliëf. Figurendecor en maanvormig. 19e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redel...
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Chinese Yixing theepot. Afmeting: 14 x 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wijsheer met scepter. Floraal + draken decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met vogel/bloemen/insecten decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Acht schotels + zeven kopjes. Familie Rose, floraal. Drie schotels chips, rest goed. Twee kopjes kapot, rest goed. Afmeting: 6,5 x Ø 1...
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met binnenin floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Afmeting: 29 x 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Grote blauw/witte Chinees porseleinen vaas met rondom figuren en hemel decor. Afmeting: 45 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom met paradijsvogel/draak decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met karper decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,2 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur, meander omranding, olifantenkoppen en bodemmerk. Lichte glazuurschade bovenrand. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Meerkleurig geglazuurd. Eén lotusblad gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinese cloisonne plaquette met bronzen boeddha's in de bergen decor en tekst. Met rood sanderhouten (Zi Tan wood) omlijsting. Afmeting: H 109 x B 67 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met haan decor. Chicken cup. Chip kopje + schotel. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel met floraal/vogel decor. Cargo vondst. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen kakiemon schaal. Bloemvormig met floraal decor. Afmeting: 4 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren bij vlag decor. Gecontourneerd. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip deksel + tuit. Afmeting: 13 x 20,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Chips rand. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinees/Japanse sierschotels. Een: Kantonees, krijgers met bodemmerk, in goede staat. Twee: Imari, Geisha, in tuin, gerestaureerd. Drie: Imari, Floraal met bodemmerk, in goede staat...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.