19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen plantenbak met floraal/perzik decor. Met armatuur. Beschadigingen aan de bladeren. Afmeting: 21 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Twee delen Engels Leeds keramiek creamware met handbeschilderd floraal decor. Theepot minimale chips. Afmeting: 13 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.
Japans? porseleinen inktstel met handbeschilderd roofvogel/goud decor. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen Sevres dekseldoos met goud decor en damesportret. Circa 1900. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen kaarskandelaren. Door Jacob Petit. Met floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Hollandse platelen Art Deco vaas. 20er-Jaren. Velsen Holland 29. Schilder B K.P. Blokjesvaas. Afmeting: 13 x 13,5 cm. In goede staat.
Grote vroege Duitse Meissen porseleinen schotel. Met floraal decor en goudrand. 18e Eeuw. Gemerkt met twee zwaarden en twee punten. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 31 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee moderne kristalglazen kandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.