Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.