Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat
Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten turfkist met blikken geslagen decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 35 x 51 cm. In goede staat.
Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.