Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.
J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.
Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.
David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Louis Hartz. 1869 - 1935. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.
Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.
N.M. Wijdoogen. 1824 - 1898. (mogelijk vroeg werk uit jonge jaren) Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
George Wilhelm Wagner. 1814 - 1855. Den Haag. Schipbreuk bij rotsen. Verso annotatie et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26,5 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
T. Wesselman. 112/199. 21e Eeuw. Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouw met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Louis Hartz, 12869-1935. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.