Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.